25.02.2017

ROZDANIE !


Zgodnie z zapowiedzią ogłaszam rozdanie!

Do tych, którzy są tu zupełnie po raz pierwszy - mam na imię Emilia, z pasją zajmuję się sztuką a dla rozrywki prowadzę blog kosmetyczno recenzencki, gdzie właśnie jesteś!

Dziś mają szansę wygrać Ci, którym w poprzednich edycjach się nie udało. Nie prowadzę żadnych czarnych list, serdecznie przywitam każdego, kto kiedykolwiek odwiedził któryś z moich blogów. Nawet jeśli był obserwatorem a z osobistych powodów zniknął z którejś z list subskrybentów.W tym rozdaniu będzie można wygrać portret (rysunek wykonany ręcznie ołówkiem ze zdjęcia) w formacie cyfrowym. To znaczy wysokiej rozdzielczości skan z prawem do dowolnego wykorzystania (wydruk, zamieszczenie na stronie itp).

W zasadach nie ma żadnych haczyków. Nie ma też ostatecznego terminu zgłoszenia się zwycięscy bo to ja piszę powiadomienie - informację o wygranej. Imię zwycięzcy pojawi się tutaj, w tym samym poście do ogólnej wiadomości.
Wygrać może każdy, gdziekolwiek mieszka na świecie. Potrzeba tylko działającego adresu mailowego. Zerknąć jak to praktyce wygląda możecie do poprzednich konkursów
Nie ma pytania konkursowego, wystarczy się zgłosić, wyrazić chęć.
Termin zgłoszeń - od dziś do 11.04 Nagroda zostanie  przygotowana w ciągu kilku dni.

Na zamawianym przez Was portrecie ze zdjęcia możecie być Wy sami /same, ktoś dla Was bliski lub nawet Wasz ukochany zwierzak.

By zgłosić się potrzebuję w komentarzu Wasze Imię lub nick, jeśli macie ochotę : link do prowadzonego bloga, nazwa użytkownika Instagram, nazwa użyta w Facebooku ( nie ma wymogu aby podać całe  nazwisko jeśli to konto osobiste) i adres mailowy.

Zgłoszenie oznacza obligatoryjną zgodę na tymczasowe przechowanie Waszego zdjęcia i uzyskanie niezbędnych informacji by móc zweryfikować kto bierze udział. Jeśli nie zgłosicie sprzeciwu to rozumiem że zgadzacie się również aby praca była zamieszczona portfolio(czyli tu). W każdej chwili można wycofać taką zgodę i grafika zostanie usunięta.

W razie pytań i wątpliwości możecie pisać  na adres mailowy elleem@wp.pl albo przez fanpage na Fb .
Rozdanie (konkurs) nie jest grą losową i nie podlega zewnętrznym przepisom o grach hazardowym a zasady są zarysowane powyżej.Nagroda nie ma wartości pieniężnej.

Obserwowanie we wszystkich mediach społecznościowych nie jest obowiązkowe, po prostu miło mi będzie jeśli zaobserwujecie blog ElleEm ( lub/i Em Galerię, Czarownicę), Instagram, polubicie fanpage (pod nazwami są linki). Możecie udostępnić informację o rozdaniu i dopisać to do zgłoszenia jako (ud). Możecie wybrać jakie formy subskrypcji Wam odpowiadają.
  

Przykład zgłoszenia :

Em
Blog:  elleemvogue.blogspot.com  ( ud )
Insta:  elleemart,
FB :  elleem,  (ud)
@:   elleem@wp.pl
Życzę powodzenia ! Zakończone! 

10 komentarzy:

 1. Zgłaszam sie!!!!
  Gosia M., nazwa użytkownika Instagram - mmosia, nazwa użyta w Facebooku Małgorzta M. gosiam@onet.pl
  Co prawda juz mam portret z synem, ale od niedawna mam jeszcze córkę i też chciałabym mieć ją narysowaną. Portret z synem wisi nad telewizorem i wszyscy sie nim zachwycają.
  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia wszystkim w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo supcio ;)
  Obs-Magdalena B
  Hmm chciałąbym mieć narysowany portret moich przyjaciół ;D
  FM-Magdaleba Bła
  lady1307@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się - Lady Blue :)
  Gdybym wygrała to zamówiłabym portret mojej siostry z mężem, którzy za trzy miesiące mają swoją pierwszą rocznicę ślubu! To byłyby przecudowny prezent! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się- Słodkie Niebo
  Blog: http://slodkieniebo.blogspot.com/
  Insta: slodkieniebo
  FB : Anna Grzyb lub fanpage Słodkie Niebo
  @: slodkieniebo@gmail.com

  6 sierpnia 2016 miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w życiu, a mianowicie Ślub :) Na pierwsza rocznice chciałabym podarować mężowi portret :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, zgłaszam się i zostaję na dłużej! :)
  Na Facebooku obserwuje jako Luiza, a na Instagramie jako Luistrasza - dodawaj więcej zdjęć! :D
  Co prawda na razie nie mam w głowie jakiegoś szczególnego wydarzenia z życia, choć kot gryzie za palce, aby jego portret powiesić naprzeciwko łóżka. Muszę mu to wyperswadować...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam chęć!

  Pozdrawiam

  Karolina

  karolina2701@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się :)
  Marzy mi się portret moich dzieci a szczególnie mojego chorowitka, który leży obok z 39 stopniami gorączki :(
  Obserwuję blog jako Monika Szypa
  Insta tamlin111
  FB Monika G.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. I zapomniałam o mailu :) tamlin2@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Saszka
  Blog:
  Insta: saszkasledzitrendy
  FB : Saszka Kołodziej
  @: saska234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Twoje zdanie ma znaczenie ! Skomentuj :)